Sponsor Bağlantı
Sponsor Bağlantı
Ücretsiz Kahve Falı
Bildiğiniz üzere kahve falı, içilen kahve fincanındaki telvelerin yorumlanması ile bakılan bir fal türüdür. Falların elbetteki bir gerçekliği yoktu. Bizler sizler için sanal kahve falı bakma sayfası yaparak eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir site tasarlamak istedik. Sizde ücretsiz bir şekilde uygulamalarımızdan sanal kahve falı baktırma ve kahve falı sözlüğüne göre telve anlamlarını öğrenebilirsiniz.

Kahve Falı Bak

fal reklamlar
Hayatımızın her aşamasında kendimizi çıkmazda hissedip cevaplar aradığımız dönemler olmuştur. Bu cevapları bulmak için çok eski dönemlerden beri devlet adamları, sanatçılar, halktan insanlar gelecekten haber almak ve işlerin içinden nasıl çıkacağını bulacağı sistemler aramıştır. Bazıları da faldan medet ummayı denemiştir. Kahve falı en eski fal yöntemlerinden birisidir ve bir kehanet söylencesi vardır. Herkes, şu falcıya gittim harikaydı her şeyi bildi bildi bu falcı dediğini duymuştur. Aslında bunlar saçmalıktan öteye gitmez.
sanal kahve falı baktir

ŞekerliOrta Sade

Bir şeyler elde ettikçe gelecekten korkarız. Gelecekteki korku bizim için en büyük tabulardan birisidir. Gelecekte bizi kötü şeyler beklemesinden, sevdiklerimizi kaybetmekten, sevdiğimiz kişiden ayrılmaktan, arkamızdan konuşulanları bilemiyor olmaktan her zaman şikayetçiyizdir. İnsan oğlu yüzyıllardır bu durumlardan rahatsız olduğu için çeşitli kehanetleri ön görecek ve bize işaretler verecek yöntemleri geliştirmiştirler.

Kahve falı en eski kehanet yöntemlerinden birisidir ve kişilerin geçmiş ile bağlantısını, geleceğin ona neler vereceğini ortaya koyar. Birçok kişi kahve falını eğlence olarak ele alsa da bu işi ciddi anlamda enerjik boyutta yaptığını idda eden ve kişileri detaylı şekilde bilgilendirdiğini düşünen falcılar da vardır.

Kahve falı, su ve kahve birleşimidir. Kahvenin telveleri net bir şekilde sudaki enerji sayesinde şekiller yaratılmasını sağlar. Kişinin enerjisinin su yolu ile bu işaretleri ortaya çıkardığına inanılır ve bu nedenle işaretleri doğru bir şekilde yorumlamak son derece büyük bir önem arz etmektedir.

Doğru yorumlanan bir fal geçmiş ile geleceği birbirine bağlar. Kişinin fal fincanını kendine doğru kapatması ve kahvenin soğuması sırasında üzerine kendine ait bir nesne koyması işaretlerin daha belirgin ve sağlıklı olmasına da yardımcı olmaktadır. Kişilerin kahve falı bakarken karşısındaki kişi ile olan enerjisi ve karşısındaki kişinin fala inanması falın doğru bilgiler vermesini oldukça fazla etkilemektedir. Bazı kişiler gelecekten net haberler verseler de bu konularda fala göre hareket etmemekte fayda vardır çünkü gelecek sürekli değişken bir yapıya sahiptir.


Kahve Falı Baktır


Tüm hakları saklıdır © 2016